Dodací a platební modmínky

 

Platební podmínky

 

  • platba předem bankovním převodem na náš účet č.322394241/0300
  • platba přes internetové bankovnictví / kartou přes platební bránu ComGate
  • Platba v hotovosti na pobočkách Victoriano

 

Možnosti placení prostřednictvím platební brány ComGate

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte Vašimi přihlašovacími údaji a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

Dodací podmínky

Služba bude kupujícímu doručena na jeho emailovou adresu prodávajícím nejpozději do 3 pracovních dnů od okamžiku doručení přijetí objednávky.