Tým Victoriano

Péče, o jaké jste vždycky snili

Nehrajeme si na Coco Chanel, Yvese Saint Laurenta, Christiana Diora nebo Vivienne Westwoodovou. Oblečeme vás ale tak, že se budete cítit, jako by si vás vzali do parádi oni samotní.  Navrhneme vám přesně padnoucí outfit střižený na míru vašemu charakteru, vkusu i přesným potřebám.

Tým Victoriano tvoří výrazné osobnosti, které se o vás perfektně postarají. Jistě, tohle vám slíbí každý. Ovšem pouze ti nejlepší tyto sliby také promění v činy.

TÝM VICTORIANO
logo pečeť
Tým Victoriano

Naši konzultanti

Praha/Brno
Tereza Řiháčková

Tereza Řiháčková

Majitelka

“Našla jsem povolání, které je i zároveň mým posláním. Pomáhám klientům se efektivně prezentovat a tím zvyšovat jejich šanci na úspěch jak v pracovním tak v osobním životě.”
 
Tereza se dostala k práci módní konzultantky před pěti lety. Svou profesionalitou a nasazením se propracovala mezi nejklicovejsi pracovniky a dnes vede celou společnost. Móda je její vášeň a dokáže perfektně odhadnout klienta a sestavit mu minimalistický a efektivní šatník. Nejraději pracuje komplexně, provází své klienty dlouhodobě a dokáže propojit šatník tak, aby byl co nejvíce variabilní pro různé příležitosti.
 
Poznávací znamení: efektivita, sebeprezentace, využití potenciálu
Klíčová slova: empatie

Praha
Ing. Blanka Bártová | Victoriano konzultant

Blanka Bártová

Coo, Senior Fashion Consultant

„Vždycky je potřeba dobře vypadat. A to ať je člověk na jakékoliv pozici a kdekoli ve své kariérní cestě.“ Dobře vypadat je mnohdy polovina úspěchu, ať už v pracovním životě, či osobním.
 
Blanka byla jednou z klíčových osob u zrodu společnosti Victoriano. V oboru se pohybuje přes 5 let a možnost podílet se na založení firmy vnímá jako obrovskou příležitost. Za roky praxe si vybudovala širokou klientelu, která se k ní ráda vrací a společně vytvářejí nové modely nejen pro kariéru, ale i pro osobní život.
 
Poznávací znamení: detaily, snadné kombinování, perfekcionismus
Klíčová slova: business casual, boty

Praha
Kamila Holubová | Victoriano konzultant

Kamila Kubelková

Senior Fashion Consultant

“Pomáhám klientům zhmotnit to, co chtějí, aniž by o tom ještě věděli.”

Kamila je kreativní, energický a společenský člověk, který nemá rád stereotyp. I proto našla svoje poslání v módním poradenství. Svým klientům pomáhá najít osobitý styl již přes pět let. Za tu dobu si vytříbila schopnost odhadnout klienta a pomoci mu najít ideální průsečík mezi tím, co je v “módě” a tím, v čem se bude cítit skvěle. Ve své práci klade důraz na pohodlnost outfitu a nebojí se experimentovat i s ležérnějším stylem.

Poznávací znamení: energie, otevřenost, charisma
Klíčová slova: empatie, kreativita, osobitost

Natálie Vodičková

Natálie Vodičková

Leona Opálková

Leona Opálková

Adelaine Rozinková

Adelaine Rozinková

Naše pobočky

Kde nás najdete

Salon Praha

Walterovo náměstí 985/5,
Praha 5, 158 00

Po-Pá 10:00-18:00

+420 728 050 363

info@victoriano.cz

Salon Brno

Lidická 63a,
Brno, 602 00

Po-Pá 10:00-18:00

+420 728 050 363

info@victoriano.cz

niť

Victoriano inspirace

Módní inspirace přímo do e-mailu

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů, zasílání můžete kdykoliv odhlásit.